сайт підключення поблизу Щолкіне Україна безкоштовні сайти знайомств Ромни Україна знайомства з дівчиною в Зеленодольськ Україна чорні знайомства в Бобровиця Україна оголошення про знайомства в Гола Пристань Україна Новий сайт нові побачення Апостолове Україна швидкісні знайомства підключення живлення Борщів Україна додаток для лесбіянок у Пологи Україна нові сайти знайомств Камянець-Подільський Україна сайт сайт підключення Тернівка Україна підключення до міста Мелітополь Україна знайомства програми для android в Володимир-Волинський Україна побачення знову Зміїв Україна знайомства Інтернеті кращі онлайн знайомства в Славутич Україна знайомства місто онлайн знайомства поблизу Генічеськ Україна кафе знайомств знайомства безкоштовно поблизу Вугледар Україна додаток для знайомств поблизу Горлівка Україна сватання еліти Оріхів Україна сайти для дорослих знайомств Острог Україна сайт знайомств чоловіки поруч Молодогвардійськ Україна знайомства з чоловіками в Корюківка Україна безкоштовний сервіс знайомств - - Боярка Україна чорні знайомства в Кролевець Україна знайомства для дорослих поблизу Кагарлик Україна сайт знайомств на поблизу Ківерці Україна знайомства на ближній Червоноград Україна підключити додаток пятниця оголошення знайомства в Славутич Україна швидкісні побачення для людей похилого віку Білогірськ Україна drink dating a man Ballarat Australia 10 dollar девушка познакомиться αγοράζει bitcoin νόμιμη στις ΗΠΑ straight
 • 38 067 30 80 010
 • chezwork1@gmail.com

   

   

   

   

   

  ChezWork - Робота в Європі та візи

  Кадрова агенція «ChezWork» гарантовано допоможе знайти роботу за кордоном в одній із солідних компаній. Ми можемо гарантувати абсолютно легальне працевлаштування в Європі та стабільну заробітну плату. Ми беремо на себе оформлення запрошень від працедавців та інших документів, за вами лишається тільки вибір однієї з запропонованих вакансій.

  В спектр наших послуг входить: якісний інформаційний супровід:

  • підбір вакансії, ознайомлення з її особливостями, інформування щодо статусу компанії-працедавця на європейському ринку праці;
  • проведення співбесід з працедавцями, що дозволить вам отримати відповідь, не перетинаючи кордон батьківщини;
  • достовірне інформування щодо умов праці та проживання: посадові обов’язки, реальна оплата праці, кількість робочих часів, необхідність працювати вночі, вартість харчування та проживання;
  • допомога у зборі необхідного пакету документів, потрібного для отримання візи в Європу та можливості працевлаштування;
  • допомога у підписанні трудового договору з Європейськими працедавцями та перевірка його достовірності;
  • виключно офіційне працевлаштування; допомога в подальшому отриманні постійного проживання в Європі;
  • активна та безвідмовна підтримка тих, хто вже поїхав на роботу в Європу. Ми ніколи не втрачаємо контакти та із задоволенням відповідаємо на питання, які у вас з’явилися. Ви завжди можете звернутись до нас в разі виникнення труднощів чи форс-мажорних ситуацій.

  Крім цього, сфера нашої діяльності охоплює оформлення запрошень та Європейських віз будь-якого типу. Тож ми з радістю надамо вам можливість стати власником туристичної, студентської чи шенгенської візи. Також ми допоможемо вам відкрити робочу візу в Європу, щоб мати можливість працювати на території цієї країни.

  Для офіційного працевлаштування в Європі потрібна віза з позначкою «cel wydania 05», що визначає мету видання дозвільного документу. Це може бути Шенген віза типу «С» чи національна віза типу «D». Перша дозволяє вести трудову діяльність на території Європи на протязі 90 днів у піврічному періоді, друга – до 180 днів на протязі року. Крім цього, власник Шенген візи має можливість подорожувати країнами Шенгенської зони, не працюючи на їх території.

  Для того, щоб перетнути кордон, будуть потрібні такі документи:

  • закордонний паспорт;
  • дійсна віза;
  • договір медичного страхування на термін перебування в країні;
  • запрошення від  роботодавця.

  Зібрати всі ці документи самостійно можливо, але на це буде потрібен час. Компанія «ChezWork» полегшить це завдання та зробить дану роботу за вас. Навіть якщо ви вже маєте відкриту візу, ми зможемо знайти для вас привабливу пропозицію від закордонної компанії. Це звільнить вас від необхідності довгого самостійного пошуку роботи.

  А якщо з якихось причин вам не сподобалось обране місце праці, ви маєте право змінити його, звернувшись до нас. Ми зацікавлені в довготривалій співпраці з кандидатами та працедавцями, тому наполягаємо на продовженні трудового договору та робочої візи. Крім того, через дозволений термін ви зможете отримати довготривалі запрошення та дозвіл на постійне проживання Європі.

  Хочете отримати роботу в Європі?

  Наші переваги:

  • - Організація доїзду до місця роботи
  • - Доступні вакансії з проживанням та харчуванням
  • - Інформаційна координація
  • - Повна візова підтримка
  • - Безкоштовна одноразова заміна місця роботи

  Безкоштовні консультація:

  Зв'язатися з нами:

   

  +38 (067) 30 80 010

  +38 (093) 09 39 305

      makharinets92@gmail.com